Olcay'a Beşiktaşlı taraftardan destek "Fedayı unutma Vefalı ol"

Beşiktaşlı taraftarlar, son hazırlık maçında Olcay’ı ıslıklayan gruba, “171 maçta 35 gol ve 32 asist. FEDA’yı unutma, VEFA’lı ol” diyerek tepki gösterdi

NTV Haber 14.11.2016 - 07:54

Olcay'a Beşiktaşlı taraftardan destek "Fedayı unutma Vefalı ol"

Beşiktaş'ın Vodafone Arena'da AZ Alkmaar'a 4-1 kaybettiği özel karşılaşmada tribünlerdeki bir grup tarafından kötü performansı nedeniyle ıslıklanan Olcay Şahan'ın "Ben bu tepkileri hak edecek ne yaptım?" diyerek sitemde bulunduğu ortaya çıktı.

Çok üzgün olduğu öğrenilen yıldız futbolcuya takım arkadaşları, teknik heyet ve yöneticiler sahip çıktı. Beşiktaşlı taraftarlar da ıslıkçı gruba tepki gösterdi. Siyah-beyazlı futbolseverler, sosyal medyada Olcay Şahan için "Adam gibi adam" yorumunu yaparken, yıldız oyuncunun Beşiktaş'a 171 maçta 35 gol ve 32 asistlik katkı sağladığı hatırlattı ve 'FEDA'yı unutma, VEFA'lı ol" çağrısında bulundu.

YÖNETİM DE OLCAY'A SAHİP ÇIKTI

Beşiktaş yönetimi de Az Alkmaar maçında protesto edilen Olcay Şahan'a destek verdi. Siyah­ beyazlı yönetici Candaş Tolga Işık, “Benim gözümün önüne, AZ Alkmaar maçındaki ıslıklama değil, Olcay tünele giderken tribünler tarafından alkışlama sahnesi geliyor. Beşiktaş’a yakışan budur. Aynı zamanda Olcay Şahan’ın da hak ettiği de budur” dedi.

OLCAY: KİMSE MERAK ETMESİN

Olcay Şahan 35 gol, 32 asist (171 maç)
Olcay Şahan 35 gol, 32 asist (171 maç)

Beşiktaş’a FEDA döneminde gelen, ve o günden beri oynadığı futbolla takıma önemli katkılar sağlayan Olcay Şahan, AZ Alkmaar maçında tribünlerce ıslıklanınca ortaya hoş olmayan bir durum çıktı. Ancak devre arasında oyunma odasına girerken alkışlamaları da olumlu bir not olarak kayıtlara geçti. Siyah ­ beyazlı takıma geldiği sene, Galatasaray’ın teklifini geri çevirerek, Beşiktaş’ı tercih eden Olcay Şahan’ın ise yakın çevresine, “Futbolda böyle tepkiler gayet normal. Demek ki daha çok çalışmam lazım. Benim için Beşiktaş taraftarının yeri apayrı. Kimse merak etmesin, Olcay Şahan yine bu takıma eskisi gibi katkı sağlayacak” dediği ortaya çıktı.

RIDVAN DİLMEN: NEDEN FAVORİM BEŞİKTAŞ?

Sayfa Yükleniyor...