Old Trafford'da tablet yasağı

İngiliz kulübü Manchester United, stada tablet bilgisayarların sokulmasını yasakladı.

Anadolu Ajansı 12.08.2014 - 12:13

Old Trafford'da tablet yasağı

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United, İngiliz basınında yer alan haberlere göre, stada tablet bilgisayarların sokulmasını yasakladı.

Yeni teknik direktörü Louis van Gaal yönetiminde bu akşam sahası Old Trafford'da İspanya'nın Valencia takımıyla karşılaşacak olan 'Kırmızı Şeytanlar'ın yönetimi, bir dizi güvenlik önlemi aldı.

Kulüp, taraftarlarına gönderdiği e-postada, bu sezon evlerinde oynayacakları maçlardaki güvenlik prosedürlerine ilişkin seyircileri haberdar etmek istediklerini belirtti.

E-postada, "Taraftarlar 15x10 santimetre ebatından daha büyük elektronik cihazlarla stada giremez. Örneğin tablet ve diz üstü bilgisayarlar bugünden itibaren yasaklanmıştır. Ayrıca büyük çanta, kamera, büyük lense sahip fotoğraf makineleri ve küçük pet şişedeki su dışında sıvı maddelerle stada girmek de yasaktır. İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.

Bazı taraftarlar, karar sonrası şaşkınlıklarını sosyal medya plaformları üzerinden paylaştı. Birçok taraftar, Old Trafford Stadı'ndaki yeni güvenlik tedbirlerinin havaalanlarındakinden daha sıkı hale geldiği yorumunu yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...