Öner: Her maç final havasında olacak

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Turkcell Süper Lig'de şampiyonluk yarışının tüm hızıyla sürdüğünü, önlerindeki her maçın kendileri için final havasında olacağını söyledi.

10.03.2009 - 00:02

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, katıldığı Milliyet Gazetesi Yılın Sporcusu Ödül Töreni öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, önlerindeki Gençlerbirliği maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini kaydederken, ligde kolay takım bulunmadığını ve tüm ekiplerin çok iyi mücadele ettiğini dile getirdi.

Kenan Öner, ''Bundan sonraki her maç final havasında olacak. Gençlerbirliği maçını da ciddiye alarak çok iyi hazırlanacağız. Tabii ki üç puanla ayrılmak istiyoruz'' dedi.

Ligde bu sezonun çok renkli geçtiğini vurgulayan, üst ve alt sıralarda kopma olmadığına dikkati çeken Öner, ''Biz, çok iyi mücadele ederek, iyi top oynayarak kazanıp, hedeflediğimiz noktaya gitmek istiyoruz'' diye konuştu.

Kenan Öner, sözleşmesini yenilemek için çalışmaların sürdürüldüğü Nobre ile ilgili son durumun sorulması üzerine, ''O konuda başkanımız yetkili. Görüşmeleri kendisi sürdürüyor'' demekle yetindi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...