Onur: Ekstra motive olmadık

Fenerbahçe maçındaki kurtarışları ile övgüler alan Trabzonspor kalecisi Onur, ''Ben çıkıp işimi yaptım. Takım arkadaşlarım da öyle. Kimin şampiyon olacağı bizim için çok önemli değildi. Ekstra motivasyonla çıkmadık” dedi.

Haberler 18.05.2010 - 21:11

Onur: Ekstra motive olmadık

İSTANBUL - Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak, son haftalardaki performansı ve özellikle son Fenerbahçe maçındaki kurtarışları nedeniyle kendisine yapılan övgülerden dolayı büyük mutluluk yaşadığını söyledi.

Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen Futbol Plus Yılın Oscarları ödül törenine katılan başarılı file bekçisi, övgülerin motivasyonunu artırdığını belirterek, ''İnşallah gelecek sezon performansımı daha da yukarı çıkartırım ve herkesi kendime hayran bırakırım'' dedi.

Ligin kaderini belirleyen Fenerbahçe maçına ekstra bir motivasyonla çıkmadıklarını söyleyen Onur, ''Ben çıkıp işimi yaptım. Takım arkadaşlarım da öyle. Sonuçta büyük bir maçtı. Kimin şampiyon olacağı bizim için çok önemli değildi. 'Trabzonspor şampiyon olmuyorsa, kim olursa olsun' felsefesiyle çıktık. Ama gerçekten çok zor bir maçtı'' ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli ekibin de şampiyonluğu çok istediğini vurgulayan Onur Kıvrak, ''Kolay değil son haftada şampiyonluğu vermek. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. İnşallah bu acıyı unutup, şampiyonluklar kazanırlar'' dedi. Bursaspor'un şampiyonluğu hak ettiğini ifade eden Onur Kıvrak, şunları söyledi:

''Bursaspor'un futbolcuları ve taraftarlarıyla şampiyonluğu hak ettiğine inanıyorum. İnşallah onlar için bir başlangıç olur. Ama önümüzdeki sezon üç kupayı da umarım biz kazanırız. Çünkü hedefimiz bu. Benim hedefim Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak. Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamadan, kesinlikle bir yere gitmek istemiyorum. Bu hedefi gerçekleştirdikten sonra da Avrupa'da futbol hayatımı devam ettirmek istiyorum.''

Sayfa Yükleniyor...