Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Gökhan Gönül açıklaması

Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Maksimum 3-4 oyuncu transfer edeceğiz” dedi. Orman, Gökhan Gönül'le ilgili iddialara da yanıt verdi.

Haberler - Anadolu Ajansı 30.05.2016 - 13:43 | Son Güncelleme : 30.05.2016 - 17:23

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Gökhan Gönül açıklaması

Şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde kupa ile Anadolu turuna çıkan Fikret Orman, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde taraftar derneğinin kahvaltısına katıldı.

Yapılan etkinlikte, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, Bandırma Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şeref Figen ve taraftarlarla bir araya gelen Orman, yeni sezona yönelik transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Orman, çok fazla transfer yapmayacaklarını vurgulayarak, "Güzel transferler yapacağız. Transfer sezonu başladı ama biz açıklamaya 15 gün sonra başlarız. Bizim zaten çok fazla transfere ihtiyacımız yok. Zannediyorum maksimum 3-4 oyuncu alacağız" diye konuştu.

GÖKHAN GÖNÜL İDDİASI

Kentteki temasları sırasında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Orman, Beşiktaş'ın Fenerbahçeli Gökhan Gönül ile anlaştığı yönündeki iddiaların hatırlatması üzerine "Anlaşma olsa imza atılır o zaman da duyardınız. Gökhan'ın sözleşmesi devam ediyor. Bitsin sonra bakarız” dedi.

Orman, Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı yönündeki bir soruya ise "Ben de merak ediyorum" diye esprili bir yanıt verdi..

Sayfa Yükleniyor...