Ozan ve Kağan'a yakın takip!

Fenerbahçe'nin Sporting Lizbon ile oynadığı hazırlık maçında Ozan Tufan ve genç oyuncu Oğuz Kağan Güçtekin yabancı takımlar tarafından izlemeye alındı.

Ntvspor 13.07.2017 - 21:21

Ozan ve Kağan'a yakın takip!

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıkları kapsamında İsviçre'nin Lozan kentinde Sporting Lizbon ile bir hazırlık maçı yaptı. Maçı 2-1 kaybeden sarı-lacivertli futbolcular gözlemciler tarafından takip edildi.

Transfer döneminde sık sık Benfica ve Sporting Lizbon ile temas halinde olan Ozan Tufan için Lizbon kulübü bu maçta özel olarak rapor hazırladı. Hazırlık kampından önce bir süre özellikle Portekiz'de görüşmeler yapan Ozan daha sonra teknik direktör Aykut Kocaman'ın onayıyla yeni sezon planlarına dahil edilmişti. Ozan Tufan Sporting Lizbon maçının ikinci devresinde mücadele etti.

Bir diğer izlenen isimse Fenerbahçe'nin 1999 doğumlu genç oyuncusu Oğuz Kağan Güçtekin oldu. Genç futbolcu için Manchester City kulübü iki gözlemciyi Fenerbahçe-Sporting Lizbon maçını izlemeleri için görevlendirdi. İngiliz ekibinin bir süredir izledikleri genç oyuncu için önümüzdeki günlerde Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunmaları bekleniyor. Manchester City haricinde Hollanda'nın AZ Alkmaar ve Vitesse kulüpleri de Oğuz Kağan Güçtekin ile ilgileniyor.

Genç futbolcu hazırlık maçının 69.dakikasında Roman Neustadter'in yerine oyuna dahil olmuştu.

Sayfa Yükleniyor...