Özdilek: Haklı bir galibiyet aldık

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalyaspor'un, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında haklı bir galibiyet aldığını söyledi.

14.03.2009 - 16:39

Mehmet Özdilek, Antalyaspor'un 1-0 kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, her iki takımın da küme düşmeme mücadelesi verdiğini, maçtan önce Antalyaspor'un 23, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un ise 25 puanı olduğunu hatırlattı.

Özdilek, ''Başından sonuna kadar oyunun hakimi Antalyaspor'du. Maçın kırılma noktası penaltı pozisyonuydu. Ancak, penaltıyı gole çeviremedik. Futbolcularım canla başla mücadele ettiler. Antalyaspor haklı bir galibiyet aldı'' dedi.

Özdilek, Antalyaspor'un çok ciddi 10 maçı daha olduğunu, sezon sonunda Süper Lig'de kalmaları halinde kendilerini başarılı olarak kabul edebileceklerini belirtti. Özdilek, penaltı kaçırmalarına rağmen, ciddiyetle oynayan oyuncularını kutladığını kaydetti.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise oyunun ilk yarısında fazla pozisyon üretemediklerini, buna karşı fazla pozisyon da vermediklerini kaydetti.

Avcı, ''İlk yarıda fazla bir şey yoktu. Aslında maç boyunca fazla bir şey yoktu. İki takımın kalecisinin yere yatmadığı bir maç oldu. Kendi kalemize attığımız bir golle maçı kaybettik. Antalyaspor'u tebrik ediyorum. Biz 4 haftadır kaybediyoruz. Ama iyi bir takımız. Kümede kalmak için mücadele ediyoruz'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...