Özdilek: Önemli olan kazanmaktı

Kendi evinde Antalyaspor'u 4-1 gibi farklı bir skorla mağlup eden Antalyaspor'da teknik direktör Mehmet Özdilek, kendi evinde iyi oynayan bir ekip olduklarını ve skorun 4-1 olmasına rağmen önemli olanın kazanmak olduğunu söyledi.

ANTALYA - Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Diyarbakırspor maçını farklı skorla kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Mehmet Özdilek, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, oyuncularını yürekten kutladığını belirterek, ''Kazandığımız için mutluyuz. Oyuncularımı yürekten kutluyorum. Kendi evimizde iyi oynayan bir ekibiz. Bugün sahamızda puan almak istiyorduk. Bunu da başardık. Skor 4-1 olmasına rağmen, daha farklı olabilirdi. Ama önemli olan kazanmaktı. 8 haftada bazı maçlarda istediğimiz puanları alamamıştık. İyi bir takımız, göze hoş gelen bir oyun sergiliyoruz ve oyunu çirkinleştirmiyoruz. Lig uzun bir maraton, yolumuza sağlam adımlarla devam edeceğiz. Önümüzdeki haftada zorlu bir maç bizi bekliyor. Bu maçtan da puan almak istiyoruz.'' diye konuştu.

NECATİ ATEŞ: KARAKTERLİ BİR HOCAMIZ VE OYUNCULARIMIZ VAR
Antalyasporlu futbolcu Necati Ateş de bu maçta kazanmanın çok önemli olduğunu ifade ederek, ''Kazanmak önemliydi. Rakiplerimizin kaybettiği bir haftada kazandık. Karakterli bir hocamız ve oyuncularımız var. Her maç iyi oynamalı ve puanlar almayız. Bugün saha içinde ve taraftarlar arasında centilmenlik üst seviyedeydi. Her maçın böyle olmasını diliyorum. Erge çok güçlü bir oyuncu. Hayatımda bu kadar güçlü oyuncu görmedim. Veysel ağabeye de taraftarların her zaman destek vermesi gerekiyor. Her maç iyi oynayamayabilirsiniz. Taraftarlarımız bu konuda anlayışlı olmalı'' diye konuştu.

GÜLLÜ: ZİYA DOĞAN’IN EKSİKLİĞİNİ HİSSEDİYORUZ
Diyarbakırspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, cezası nedeniyle maçı tribünden izledi. Bu nedenle basın toplantısına antrenör Abdullah Güllü katıldı.

Güllü, Ziya Doğan'ın 2 haftadır aralarında olmamasının eksikliğini yaşadıklarını bildirdi. Karşılaşmada erken golü yedikleri için oyun düzeninin bozulduğunu belirten Güllü, ''Ancak daha sonra skoru 2-1 yapınca ümitlendik. İkinci yarıda Ayman'ın kırmızı kart görmesi nedeniyle tamamıyla oyun düzenimiz bozuldu. Bunun yanında çok kolay kartlar çıkıyor. Bu kart olayı manidardır'' dedi.

BOZKURT: DİYARBAKIR ŞEHRİNİN BİZE SAHİP ÇIKMASI GEREKİYOR
Diyarbakırsporlu futbolcu Ümit Bozkurt ise Antalyaspor'un maça iyi başladığını ve goller bulduğunu vurguladı.

Maçı 2-1'e getirdiklerini hatırlatan Bozkurt, ''Bu skordan sonra ikinci yarıda Ayman'ın atılmasıyla direncimiz yıkıldı. Önümüzdeki haftalar oynanacak maçlara bakacağız. Ligde kalmak için elimizden geleni yapacağız. Bazı kişiler siyasi rantlarını bizim üzerimizden oynamasınlar. Diyarbakır şehrinin ve halkının bütünleşip bize sahip çıkması gerekiyor'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...