Özer 1 hafta sonra çalışmalara başlıyor

Fenerbahçe’nin Ankaraspor’dan transfer ettiği Özer Hurmacı, geçirdiği ameliyatın ardından bir hafta sonra çalışmalara başlayabileceğini söyledi.

Haberler 05.07.2009 - 14:06

Özer 1 hafta sonra çalışmalara başlıyor

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin, Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacı, geçirdiği operasyonun ardından hakkında yapılan spekülasyonlara yanıt verdi.

Sağlık kontrolleri için Acıbadem Hastanesi'ne giden Özer, Fenerbahçe'nin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, ilk devreyi kapattığı ve belki de yeni bir operasyon geçireceği yolundaki haberlerin gerçekleri yansıtmadığını söyledi.

Özer Hurmacı, ''Koltuk değneklerimi 1 hafta sonra atıyorum ve çalışmalara başlıyorum'' dedi.

Önlem amaçlı küçük bir operasyon geçirdiğini ve denge için koltuk değnekleriyle yürüdüğünü söyleyen Özer, şunları söyledi:

''Son kontrollerim yapıldı. 1 hafta sonra belki takımla değil ama artık saha içi çalışmalarıyla kuvvet çalışmalarına başlayacağım. Eğer bu küçük operasyonu yapmamış olsaydım, ileride aynı bölgede tekrar ayağımın kırılması söz konusu olabilirdi. Yazıldığı gibi ilk devreyi kapatmış olmam söz konusu değil. Tekrar ameliyat olmam da söz konusu değil. Tesislerde kuvvet çalışmalarım başladı. Bir an önce sahalara dönerek, benim için bunları yazanları utandırmak istiyorum.''

Sayfa Yükleniyor...