Pellegrini'ye veda, Mourinho'ya övgü

Real Madrid'de teknik direktör Manuel Pellegrini'ye şimdiden veda eden isimler arasına Cristiano Ronaldo da katıldı. Yıldız futbolcu, gelecek yıl takımın başında Jose Mourinho'yu görmenin kendisini mutlu edeceğini söyledi.

Ntvspor 17.04.2010 - 17:53

Pellegrini'ye veda, Mourinho'ya övgü

Real Madrid, 250 milyon euroluk yatırıma karşın sezonu kupasız kapamak üzere. İspanyol basını, teknik direktör Manuel Pellegrini ile yola devam edilmeyeceğini yazıyor. Olası teknik direktör adayları arasında ise Jose Mourinho'nun adı geçiyor. Mourinho, takımın yıldızı Cristiano Ronaldo'ya da soruldu. Yola Pellegrini ile devam etmeleri gerektiği yolunda tek bir cümle sarfetmeyen Ronaldo, vatandaşı Mourinho'ya övgüler yağdırdı.

Sky Sports kanalına konuşan yıldız futbolcu, “O özel bir antrenör. Belki insanlar onu kendisini beğenmiş biri gibi görüyor olabilir. Ancak onu tanıyor ve çok seviyorum” diye konuştu.

Portekizli teknik adamı öven Ronaldo, La Liga'da Barcelona'yı geçerek şampiyon olmalarının da zor göründüğünü kabul etti. Başarılı futbolcu, “Madrid gibi bir takım her yıl kupa kazanmalı. Ancak gerçek şu ki, Barcelona şu anda bizden daha güçlü. Bizi iki maçta da yenerek bunu gösterdiler” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...