Penaltı tartışmasına 1 milyon euro'luk teklif

Paris Saint Germain'de Neymar ile Cavani arasındaki penaltı krizinin ardından ilginç bir iddia ortaya atıldı. El Pais gazetesi, PSG Başkanı El Halife'nin Neymar'a penaltı atmaması için 1 milyon Euro önerdiğini yazdı.

Ntvspor 25.09.2017 - 20:43

Penaltı tartışmasına 1 milyon euro'luk teklif

Paris Saint Germain (PSG), 222 milyon euro satın alma opsiyonunu ödeyerek Neymar'ı renklerine katarken, takımda istenmeyen bir durum oluştu. PSG'nin Lyon'u 2-0 yendiği maçta penaltı atışını Cavani, penaltı atışını dünyanın gelmiş geçmiş en pahalı oyuncusu Neymar'a bırakmadı. Sahada ikili arasında tartışma yaşanırken, bunun soyunma odasına da taşındığı basına yansıdı.

Duruma el koyan PSG Başkanı Nasser El Halife, penaltı atışını kullanmaması karşılığında Cavani'ye 1 milyon euro önerdi. Sözleşmesinde sezonu gol kralı olarak tamamlaması durumunda 1 milyon euro alacağı maddesi olan Cavani, buna karşın teklifi reddetti.

PSG yöneticileri daha sonra Neymar'ın kapsını çaldı ve Brezilyalı futbolcudan, penaltı atışlarını Cavani'ye bırakma 'yüce gönüllülüğünde' bulunmasını istedi. Ancak PSG yöneticileri bundan da istediği sonucu alamadı ve Neymar da bu teklifi reddetti.

Sayfa Yükleniyor...