Podolski: Dönüşüm 4-5 haftayı bulur

Tedavisi için gittiği Almanya'da bir gösteri maçında kalecilik yapan Podolski, Alman basınına konuştu. Almanya'daki doktorlara güvendiği için tedavisin orada yaptırdığını söyleyen Galatasaray'ın yıldız futbolcusu, "Sakatlığım 4-5 hafta sürecek" dedi.

Ntvspor 11.01.2016 - 16:45

Podolski: Dönüşüm 4-5 haftayı bulur

Podolski, tedavisi için gittiği Almanya'da hem bir gösteri maçına çıktı hem de sakatlığıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sakatlığının 4-5 hafta süreceğini belirten yıldız golcü, Almanya ve Hollanda'da da tedavi görmesini "oradaki doktorlara duyduğu güven" ile açıkladı!  

Ağırlıklı olarak sanatçıların mücadele ettiği Superhandy-Cup adlı salon turnuvası kapsamındaki gösteri maçında kalecilik yapan Lukas Podolski, kendi adını taşıyan vakıf için 100 bin Euro bağış toplanmasını sağladı.  

Kölner Express'de yer alan haberde Podolski'nin sakatlığıyla ilgili bilgi de verildi. Haberde yıldız futbolcunun Almanya'da Bayern Münih'in eski Kulüp Doktoru Wohlfahrt'a ve Hollanda'da Arjen Robben'i tedavi eden kas uzmanına muayene olduğu ve ayak bileğinde derin bir kas yırtığı belirlendiği ifade edildi.  

Kölner Express, sakatlığıyla ilgili Alman futbolcunun görüşlerini de aldı. Tedavisini Türkiye'de değil Almanya'da sürdürmesini "Burada doktorlara güvendiğim için tedavimi Almanya'da yaptırıyorum" sözleriyle açıklayan Lukas Podolski, sakatlığının 4-5 hafta süreceğini, bu sürenin 1 hafta kısalabileceğini ya da uzayabileceğini belirtti.  

Bu arada Alman yıldız tedavi olmak yerine Dubai'de ayağını uzatıp tatil yaptığı yönündeki söylentilere de tepki gösterdi.  

Sayfa Yükleniyor...