Quaresma’da son durum

Futbol Federasyonu'nun aldığı kararla yabancı oyuncu sınırlaması konusunda bir nebze rahatlayan Beşiktaş yönetimi, Quaresma'nın transferi için girişimlerini sürdürüyor.

01.06.2010 - 15:08

Quaresma’da son durum

Beşiktaş Quaresma’nın transferi için görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Komite Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu son iki aydır transfer görüşmelerinde bulundukları  Ricardo Quaresma transferini sonuçlandırmak için hafta sonu İspanya'ya gitmişlerdi.

İki yönetici Portekizli oyucunun menajeri ile yaptıkları temaslar sonucu Quaresma ile yüz yüze görüşme kararı almıştı. Dün Madrid'de Quaresma ile görüşen siyah-beyazlı yöneticiler, Portekizli oyuncunun Türkiye'de futbol hayatına devam edip etmeme konusundaki çekincelerini ortadan kaldırmaya çalıştı.

Ancak Quaresma'yla yapılan ilk görüşmede Portekizli oyuncu maddi konularda sıkıntı yaşamamasına rağmen, futbol hayatına İtalya, İngiltere veya İspanya'da devam etme isteği sebebiyle transfer noktalanamadı.

Yöneticiler yeniden Quaresma ile bir araya geldiler Portekizli oyuncuyla son bir kez daha görüştüler. Bu arada Beşiktaş yönetim kurulu bugün saat 16:00'da Başkan Yıldırım Demirören yönetiminde toplanarak durum değerlendirrmesi yapacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...