Real Madrid'den Kane için 150 milyon pound

Real Madrid'in bu gece Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacağı Tottenham'ın golcü yıldızı Harry Kane için 150 milyon Pound teklif edeceği öne sürüldü. Real Madrid Teknik Direktörü Zidane basın toplantısında "Bana Kane'in geleceğini değil, bugünkü durumunu sorun" dedi.

Ntvspor 17.10.2017 - 15:41

Real Madrid'den Kane için 150 milyon pound

Şampiyonlar Ligi'nde bu gece Real Madrid Tottenham'ı konuk edecek. Bu önemli karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında gündem Tottenham'ın yıldızı Harry Kane'in Real Madrid'e transferiydi. Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, konuyla ilgili sorulara "Bana Harry Kane'in geleceğini değil, bugünkü durumunu sorun" yanıtını verdikten sonra yıldız golcüye övgüler yağdırdı: 

"Harry kane çok önemli bir futbolcu; Tottenham için de kilit bir isim. Her şeyi çok iyi yapan az sayıdaki santrfordan biri... Her zaman aklında rakip kale var. Bir an önce oraya gitmeyi istiyor. Hızıyla bir anda büyük mesafe kat ediyor. Komple bir futbolcu. Gelişimi beni şaşırttı ama hala sonuna gelmedi."

Zidane'ın bu sözleri sonrası İngiltere basınında beklendiği gibi Harry kane'in Real Madrid'e transferi hakkında iddialar yer aldı. haberlerde Real madrid'in Harry Kane için Tottenham'a 150 milyon Pound önereceği  ifade edilirken Tottenham'ın 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan Kane'den vazgeçmeye niyeti olmadığının altı çizildi.

Sayfa Yükleniyor...