Rezai de elendi

İstanbul Cup'ta Vera Zvonavera ve Patty Schnyder'in ardından 4 numaralı seribaşı Fransız Aravane Rezai de Marta Domachowska'ya 2-1 yenilerek turnuvaya veda etti.

29.07.2009 - 23:39

Rezai de elendi

İSTANBUL - Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009 Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası'nda 4 numaralı seribaşı Aravane Rezai, Marta Domachowska'ya 2-1 yenilerek elendi.

ENKA Arena'da merkez kortta yapılan ve toplam 2 saat 10 dakika süren maça iyi başlayan Domachowska, ilk seti 6-3 kazandı.

İran asıllı Rezai, çekişmeli geçen ikinci setten 6-4 galip ayrılarak, skoru eşitledi. Ancak, son seti 6-4 kazanan Polonyalı tenisçi Domachowska, karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak, güçlü rakibini eledi ve ismini çeyrek finale yazdırdı.

İstanbul Cup'a, böylece turnuvanın 1 numaralı seribaşı Rus Vera Zvonavera ile 2 numaralı seribaşı İsviçreli Patty Schnyder'dan sonra, favorilerden 4 numaralı seribaşı Fransız Rezai da veda etmiş oldu.

Bu arada 2. set oynandığı sırada yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle karşılaşmaya ara verildi. Yaklaşık 20 dakika süren beklemenin ardından kort ışıklandırmasının tam olarak devreye girmesiyle maça devam edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...