Riekerink transferleri bekliyor!

Galatasaray'da transfer konusunda yaşanan belirsizlik teknik direktör Jan Olde Riekerink'i düşündürüyor. Riekerink, transfer konusunda daha hızlı hareket edilmesinden yana görüş belirtti.

Ntvspor 28.07.2016 - 12:57

riekerink galatasaray.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını Danimarka'da sürdüren sarı kırmızılılarda Hollandalı çalıştırıcı, eksik bir kadroyla çalışmak zorunda kalıyor. Özellikle forvet bölgesinde elinde tek isim olarak Berk İsmail Ünsal bulunan Riekerink, transfer konusunda daha hızlı hareket edilmesinden yana görüş belirtti.

Umut Bulut, Tarık Çamdal, Olcan Adın ve Endoğan Adili gibi isimleri kampa almayan Riekerink, yeni transferlerin kampa yetişmemesinden dolayı sıkıntılı bir dönem yaşıyor. İzinli olan Lukas Podolski'nin de ağustos ayı başında takıma katılacak olması, özellikle hücumda Riekerink'i zorlayan etkenler arasında.

Riekerink, yönetime sunduğu raporda santrfor, iki orta saha ve bir sol bek olmak üzere en az 4 transfer yapılması gerektiğini belirtmişti. Koray Günter'in sakatlanıp 6 ay sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle Riekerink, stoper için de alternatif isimlere bakılmasını istemişti.

Hollandalı teknik adam, Danimarka kampında bulunan Sportif A.Ş üyeleri Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu ile sık sık temasa geçerek transfer konusunu soruyor. Galatasaray yönetimi ise transferlerin yakın zamanda açıklanacağını belirtiyor.

Sayfa Yükleniyor...