Riekerink'ten transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, sarı-kırmızı takımın Manchester United ile yapacağı hazırlık maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Basın toplantısında transfer çalışmalarından bahseden Hollandalı teknik adam "Önümüzdeki hafta arkadaşlarımız aramıza katılacak. Ön libero bölgesine transfer yapmak istiyoruz. Opsiyonlar içinde Lucas Leiva da var" dedi.

Ntvspor 29.07.2016 - 21:59

Riekerink'ten transfer açıklaması

Riekerink'in açıklamaları şöyle:

"TAKIMI YENİ BAŞTAN KURDUK"

"Önemli bir dönemdeyiz. Benim avantajım; oyuncularımın çoğu ile 3 ay çalışmış olmam. Bazı oyuncularımızı Euro 2016'ya göndermiştik. Çünkü iyi bir izin dönemi geçirirseniz sezon içinde iyi bir performans sergilersiniz. Lukas tatilde ama ilerleyen günlerde aramıza katılacak. Hazırlık kampında önemli maçlar yaptık. Takımı yeni baştan kurmaya çalıştık. Yarın da önemli adımlardan birini atacağız. İki büyük camianın güzel maçı olacak. Beşiktaş ile oynayacağımız ilk resmi maça kadar en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Atletico Madrid maçı da bizim sezona iyi hazırlanmamızı sağlayacak."

"Kesinlikle önümüzdeki hafta arkadaşlarımız aramıza katılacak... Ön libero için transfer yapmak istiyoruz. Opsiyonlar içinde Leiva da var. İyi bir oyuncu ama başka isimler de var."

"YANLIŞ KARAR TÜM SEZONU ETKİLER"

Yeni transferleri bir an önce görmek istersiniz ama bunlar önemli kararlar. Tüm sezonu etkiler. Şu anda başkan yönetim ve teknik heyet uyumlu bir süreç geçiriyor. Doğru adımlar atarak ilerliyoruz. Bir an önce gerçekleşmesini isterim ama transferler çok da çabuk olmuyor. Manchester United'da Zlatan geç katıldı, Pogba ilerleyen günlerde katılacak. Yanlış bir hareket tüm seneyi etkiler. Transfer konusunda iyi gittiğimizi düşünüyorum."

"Zlatan İbrahimoviç'i ilk yıllarından tanıyorum. Şimdi kariyerinin en üst noktasında. Zlatan'ın Manchester'a gelişi kulüp açısından artıdır. Şimdilerde Manchester şehrinde çocuklar İbrahimoviç forması giyecek,"

"DENAYER ADAPTE OLMUŞTU AMA..."

"Jason Denayer kaliteli ve iyi bir oyuncu. Takımımıza adapte olmuştu. Duyuyorum ki City'de hocası ondan memnun. Bize yeniden kiralanması için öncelikle Manchester City'nin onu göndermesi gerekiyor."

"Çin'de 4.5 sene kaldım. İklimden dolayı Manchester United'ın son maçı iptal oldu. Yarın gelecek olması onların seçimi. Biz de dün yapmamamız gereken fiziksel bir antrenman yaptık. Bu normal bir Avrupa maçı olsaydı hazırlığı farklı olurdu."

Sayfa Yükleniyor...