Rijkaard'dan gençlik hamlesi

Hollandalı teknik adam, Galatasaray'ın Almanya kamp kadrosuna Paf takımdan 8 futbolcuyu aldırdı

20.06.2009 - 12:13

Rijkaard'dan gençlik hamlesi

İSTANBUL - Pazartesi günü çalışmalara başlayacak Galatasaray'a milli takımın son kampına katılan futbolcular Çarşamba günü dahil olacak. 27 Haziran'a kadar İstanbul'da çalışacak sarı-kırmızılılar, daha sonra 15 günlük kamp için Almanya'nın Bochum kentine gidecek.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Frank Rijkaard, önemli bir karara imza atarak, çok sayıda genç futbolcuyu Almanya'daki hazırlık kampına götürme kararı aldı. Ünlü teknik adam, altyapıdaki antrenörler tarafından hazırlanan raporları dikkatle inceleyerek, Paf takımında yer alan yetenekli gençleri kampa götürmek için hazırlık yapılmasını istedi. Hollandalı teknik adam, Paf takımında yer alan 8 futbolcuyu kadroya aldırdı.

Galatasaray yönetiminin ayrıca, Almanya ve Avrupa'da futbol oynayan bazı futbolcuları Bochum kampına davet ederek, Rijkaard'ın izlemesini sağlayacağı ifade edildi. Öte yandan 2010 yılına kadar sözleşmeleri devam eden Ümit Karan ve Necati Ateş'in Pazartesi günü Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelip, yöneticilerle bonservisleri konusunda görüşme yapacakları bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...