Rize'de Denizli dönemi resmen başladı

Çaykur Rizespor'da, Engin Korukır'dan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli getirildi.

Ntvspor 21.12.2012 - 12:58

Rize'de Denizli dönemi resmen başladı

PTT 1'inci Lig ekibi Çaykur Rizespor, Engin Korukır'dan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli'yi getirdi. Karadeniz temsilcisi, tecrübeli teknik adamla 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Mustafa Denizli, yaptığı açıklamada, "Resmi sözleşmeyi imzaladık. Gerek görülürse daha sonra imza töreni Rize'de yapılacak" dedi.

Mustafa Denizli'nin kulübe ve PTT 1. Lig'e çok büyük değer katacağını vurgulayan Kulüp Basın Sözcüsü Aykut Ferah ise, ''Mustafa Denizli'nin hedefleri ile Çaykur Rizespor'un hedefleri örtüşüyor. Çaykur Rizespor'u önemli yerlere getirmek, Türkiye'nin marka değeri yüksek takımlarından biri yapmak için çalışıyoruz. Bu anlamda Mustafa Denizli ile çalışmak onur verici olacak. Mustafa Denizli'nin bizi hedeflerimize taşıyacağına yürekten inanıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun.'' diye konuştu.

63 yaşındaki tecrübeli teknik adam, sırasıyla Galatasaray, A Milli Takım, Aachen, Kocaelispor, Fenerbahçe, Vestel Manisaspor, Pas, Persopolis ve Beşiktaş'ta görev yapmıştı. Denizli, Galatasaray, A Milli Takım ve İran temsilcisi Persopolis'te iki kez görev aldı.

Denizli, en son daha önce görev yaptığı İran temsilcisi Persopolis'te çalıştı.

Çaykur Rizespor, sezon başında Engin Korukır ile anlaşmış, alınan kötü sonuçların ardından Engin Korukır 15. hafta görevinden istifa etmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...