Rosicky Arsenal ile uzattı!

Arsenal, Çek futbolcusu Tomas Rosicky'nin mukavelesini uzatırken, tecrübeli futbolcunun mukavelesinin kaç yıllık olduğu açıklanmadı.

Ntvspor 05.01.2010 - 15:30

Arsenal ile sözleşmesini yenileyen futbolculara Tomas Rosicky de katıldı. Premier Lig kulübü geçen Mayıs'tan bu yana 15 oyuncusuyla yeni sözleşme imzaladı.

Arsenal ile futbolcuları birbirinden ayrılamıyor. Mayıs ayından bu yana kulüple sözleşme yenileyen 14 takım arkadaşı gibi Tomas Rosicky de Emirates Stadı'ndan kopamadı. Arsenal, bu sezonki performansı nedeniyle 29 yaşındaki Çek futbolcuyu ödüllendirdi.

Sakatlıkla boğuştuğu 2 sezonun ardından takımı hala kendisine inandığı için mutlu olduğunu söyledi. Arsenal'e Borrusia Dortmund'dan transfer olan orta saha oyuncusu, "4 yıl önce buraya geldiğimden beri kendimi evimde gibi hissediyorum. Birlikte özel bir işi başarmanın eşiğinde olduğumuza inanıyorum" diye konuştu.

Rosicky ile imzaladığı yeni sözleşmenin süresini açıklamayan Arsenal, Abou Diaby, Eduardo, Denilson, Robin Van Persie ve Theo Walcott gibi başka yıldızları da kadrosunda tutmayı başarmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...