‘Rüştü futbolu bırakmalı’

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren, tecrübeli eldivenin yeşil sahalara veda etmesi gerektiğini söyledi.

06.12.2010 - 16:20

‘Rüştü futbolu bırakmalı’

Beşiktaş Basın Sözcüsü ve Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren Lig TV'ye yaptığı açıklamada tecrübeli futbolcunun dizindeki sakatlığın geçmediğini bu nedenle, Rüştü'nün futbolu bırakması gerektiğini söyledi.

Öte yandan Beşiktaş'ın bir diğer yıldızı Fabian Ersnt'ten de iyi haber geldi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Alman oyuncuyla kesin olarak yeniden imza atılacağı belirtildi.

Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu Bobo’nun kalçasındaki kronik sakatlığı konusunda ülkesindeki doktorlar da fizik tedavi uygulanmasına karar verdi. Golcü oyuncunun ülkesindeki kontrollerin ardından kalçasındaki kronik rahatsızlık için fizik tedavi uygulamasına karar verildiği ve bu tedaviyi Türkiye’de veya Brezilya’da yapması konusundaki kararı kulübün yönetim kurulunun karar vereceği öğrenildi.

Ferrari’nin de koşulara başladığı, hafta içinde temposunun arttırılacağı ve kondisyon eksikliği dışında Eskişehirspor maçında oynamaması için bir nedenin olmadığı bildirildi.

Bu arada, yine sakatlıkları nedeniyle takımdan uzun süre ayrı kalan Ekrem ve Nihat devre arasındaki kamp çalışmalarına yetiştirilmeye çalışılacak. CSKA Sofya maçında sakatlanan Nobre’nin çarşamba veya perşembe günü son durumuna bakılacağı ve Eskişehirspor maçında oynaması için yoğun çalışmaların sürdüğü açıklandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...