Sadri Şener'den CHP'nin ziyaretine tepki

Trabzonspor Kulübü Başkanı, CHP'li 3 ismin kulüp asbaşkanı Nevzat Şakar'ı ziyaretini eleştirdi: "Haberim yoktu, CHP kulübe sadece özür dilemek için gelebilir..."

Haberler 01.11.2012 - 06:39

Sadri Şener'den CHP'nin ziyaretine tepki

Trabzosnpor Kulübü Başkanı Sadri şener'den, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın kulübe yaptıkları ziyarete tepki geldi.

CHP'lilerin asbaşkan Nevzat Şakar'la yaptıkları görüşmeden kendisini haberi olamdığını söyleyen Şener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun şikeden ceza alanları övdüğünü belirtti.

Şener, "Sonra da kendisi gelmeyip grup başkanvekillerini gönderiyor. Olmadı, hiç olmadı. Çok şaşkınım ve tepkiliyim. Bu ziyaretten benim haberim yok. Bana da sorulmalıydı. CHP Trabzonspor'u bir şartla ziyaret edebilir. O da özür dilemek için" dedi.

Şakar ziyarette Oran, İnce ve Özcan'a üzerlerinde isimlerinin olduğu Trabzonspor forması hediye etmişti. Şakar ziyarette Oran, İnce ve Özcan'a üzerlerinde isimlerinin olduğu Trabzonspor forması hediye etmişti.

Sadri Şener, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ben niye mücadele ediyorum? Niye bu kadar mahkemelerde uğraştık. Sayın Kılıçdaroğlu, 'Kupa Fener'in' diyor. Biz niye bu kadar mahkemelere, avukatlara para harcıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu ve CHP'ye yakışan Trabzonspor'dan özür dilemektir. Bu işin sorumluluğunu almıyorum. Bunun sorumluluğunu almam."

ZİYARETTE NELER KONUŞULDU
Nevzat Şakar, ziyarette "Siz değerli milletvekillerini ve siyasileri burada ağırlamaktan son derece büyük mutluluk duyuyoruz. Trabzonspor yönetim kurulu olarak kurulduğu günden bu yana tüm siyasilere eşit mesafede durmaya özen gösteren bir anlayışın sahibiyiz... Siyaset Trabzonspor'u kullanamaz ama Trabzonspor siyasetin imkanlarından faydalanabilmenin yollarını her zaman için arayabilir" demişti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ise şunları söylemişti:
"Sayın Sadri Şener'in rahatsızlığını biliyoruz. Kendisine hem genel başkanımız, hem de bizler geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bugün burada olmak güzel.

Bizler mecliste futbol adına neler yapabiliriz diye sizinle istişarede bulunmak istiyoruz. Özellikle son 2 yıldır Türk futbolunda kara bulutlar dolaşıyor. Yargıyla ilgili bir takım sorunlar yaşandı, yaşanıyor. İnşallah bunları geride bırakırız..."

Sayfa Yükleniyor...