NTV

"Sahada facia bir yönetim vardı"

Ntvspor

Spor

Atiker Konyaspor Kaptanı Ali Çamdalı, 2-1 yenildikleri Trabzonspor maçı sonrası rakip oyuncuları ve karşılaşmanın hakemi Hüseyin Göcek'i eleştirdi.

İlişkili Haberler

Ali Çamdalı maçı değerlendirirken, "Karşımızda futbol oynamaya çalışmayan bir taraf vardı. Traore kardeşimizin maalesef bileği kırıldı. Bunun gibi bir kaç pozisyon sayabilirim. Konyaspor olarak ligde iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Ama böyle katlederek olmuyor" dedi.

"Maçla ilgili anlatacak hiçbir şey yok" diyen Ali Çamdalı, "Bütün futbolcular önemli ama Traore'yi belki bir kaç ay kaybettik. Rakam olarak sayamam ama sahada facia bir yönetim vardı. Umuyorum bundan sonra herkes dersine en iyi şekilde çalışır ve sahaya çıkar" diye konuştu.

Son yıllardan gelen kompak bir oyunları olduğunu kaydeden Ali Çamdalı, "Bunu, hızlı oyunla karma yapıp sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Süper kupa maçını çok iyi sahaya yansıttık. Bugün de ilk yarıda bunu yaptık. Ama maalesef karşı taraf buna izin vermedi. Hakem de müsaade etti" sözleriyle karşılaşmanın hakemi Hüseyin Göcek'i eleştirdi.

ETİKETLER