"Şampiyonluk için konuşmak erken"

Bursaspor'un Arjantinli futbolcusu Batalla, şampiyonluk için konuşmanın erken olduğunu belirterek, "Bu takımı strese sokabilir" dedi.

24.02.2010 - 11:32

"Şampiyonluk için konuşmak erken"

Pablo Martin Batalla, Fenerbahçe karşısında deplasmanda alınan 3 puanın gelecekle ilgili hedefleri açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Her geçen gün Bursa'ya ve yeşil-beyazlı takıma daha fazla alıştığını, yolda karşılaştığı taraftarların ilgisi sayesinde kendisini evinde gibi hissettiğini belirten Batalla, bunun da performansına olumlu yansıdığını belirtti.

Batalla, taktik gereği zaman zaman yedek soyunduğunu, zaman zaman da ilk 11'de yer aldığını anımsatarak, "Hocamızın takım içindeki rotasyonu, tüm futbolcuların her an oynamaya hazır olmasını sağlıyor. Geniş bir kadromuz var ve hepimiz her an oynamaya hazır oluyoruz. Bu da tüm futbolculara ekstra motivasyon sağlıyor"

"Bursaspor için şampiyonluktan söz edilebilir mi?" yönündeki soruya Batalla, "Biz şampiyonluğu değil, bir sonraki maçımızı kazanmayı düşünüyoruz. Bu bizi önemli başarılara veya şampiyonluğa götürebilir. Şampiyonluk için konuşmak erken. Bu takımı strese sokabilir. Rahat olur sadece bir sonraki maçı düşünürsek bu bizi bir yerlere götürecektir" yanıtını verdi.

Batalla, geldiği günden bu yana performansında her maç artış olduğunu, ilerleyen haftalarda performansını daha da yükseltip takıma daha fazla katkı sağlamak istediğini sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...