Şansal: Kendi performansımız daha önemli

Bucaspor ile deplasmanda karşılaşacak Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Mehmet Şansal “Ortaya koyacağımız performans çok önemli” dedi.

10.12.2009 - 14:55

RİZE - Bank Asya 1. Lig'de hafta sonu deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Mehmet Şansal, rakiplerinin durumundan çok kendilerinin ortaya koyacağı performansın önemli olduğunu söyledi.

Şansal, yaptığı açıklamada, Bucaspor'un son 2 haftada maçlarını kazandığına işaret ederek, ''Moralli bir ekiple karşılaşacağız. Rakibimiz seyirci desteğinin de avantajıyla oynayacak. Biz de bu baskıdan etkilenmeden oyunumuzu ortaya koymaya çalışacağız'' dedi.

Rakipleriyle ilgili tüm değerlendirmeleri yaptıklarını ifade eden Şansal, ''Rakibimizin durumundan çok bizim ortaya koyacağımız performans önemli. Elbette Bucaspor'un avantajları var, 2 puan önümüzde. Fakat atılan ve yenilen gol sayılarına bakılınca iki takım birbirine yakın. Maç günü koşullarında fizik gücü öne çıkan takım bu işi başarır. Öne çıkanın da bizim takımımız olmasını istiyoruz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...