Scolari: İstifa edebilirim

Özbekistan'ın Bunyodkor takımının teknik direktörü Luiz Felipe Scolari'den ilginç açıklama.

19.02.2010 - 12:38

Scolari: İstifa edebilirim

Özbekistan'ın Bunyodkor takımını çalıştıran Brezilyalı teknik adam Luiz Felipe Scolari, takımının aldığı sonuçların, kulüp yönetimini tatmin etmemesi durumda, istifa edebileceğini duyurdu.
        
Bunyodkor Kulübü ile geçen sene şampiyonluğu yakalayan Scolari, transfer ettiği yeni futbolcuları basına tanıtmasının ardından düzenlenen basın toplantısında, takıma katılan yeni futbolcularla birlikte kulüpteki yabancı futbolcu sayısının 5'e yükseldiğini hatırlattı. Brezilyalı çalıştırıcı, Asya Şampiyonlar Ligi maçlarında 3 yabancı oyuncuya izin verilmesinden dolayı, hangi yabancı futbolcunun Asya Şampiyonlar Ligi maçları listesine dahil edileceğiyle ilgili kararı bizzat kendisinin vereceğini belirtti.

Scolari, bu kararın alınmasında hangi futbolcunun ne zaman kulüple anlaşma imzaladığının önemli olmayacağını ifade ederek, "Kim benim kararımdan memnun değilse, kulüpten ayrılabilir. Bu beni de bağlıyor. Eğer Bunyodkor'un benim yönetimimde elde ettiği sonuçlar kulüp yöneticilerini tatmin etmezse, ben de bu ağır karara razıyım ve hemen istifa ederim" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...