Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Semih Şentürk’le ilgilenmediklerini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Semih Kartal'a'' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı savunularak, ''Haberde yer alan, kulübümüzün Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk'ü transfer etmek için girişimlerde bulunduğu iddiaları gerçek olmayıp, söz konusu futbolcunun ismi kulübümüzün transfer gündeminde bulunmamaktadır'' ifadeleri kullanıldı.

BİR YALANLAMA DAHA
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Mustafa Denizli'nin sözleşmesinin uzatılmasında ilgili yöneticiler arasında görüş ayrılıkları olduğu haberlerini, tüm üyelerin imzasının bulunduğu bir açıklamayla yalanladı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan ve altında tüm yönetim kurulu üyelerinin imzası bulunan açıklamada, söz konusu haberler üzerine bilgilendirme yapma gereği duyulduğu belirtildi.

Açıklamada, ''Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri olarak, futbol (A) takımımızın sorumluluğunu, Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiş olmaktan mutluluk ve gurur duyduğumuzu bir kez daha ifade etmek isteriz. Bu kararımızın Beşiktaş'a ve Türk futboluna hayırlı olacağına olan inancımız tamdır'' denildi.