Şener: Ben olamıyorsam ilgilenmem

Şampiyonluk adayı Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'tan da puan alan Trabzonspor’un başkanı Sadri Şener, “Ben olamıyorsam kimsenin şampiyonluğuyla işim olmaz” dedi.

12.04.2010 - 14:54

Şener: Ben olamıyorsam ilgilenmem

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2-0'ın rövanşında Antalyaspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor'da Başkan Sadri Sener, takımın Antalya'da yaptığı kampı ziyaret etti.

Beşiktaş maçında siyah-beyazlı taraftarın kendisine tepki gösterdiğini belirten Şener, Trabzonspor olarak kimin şampiyon olacağıyla ilgilenmediklerini söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Antalyaspor'a karşı 2-0'lık iyi bir avantaja sahip olduklarını vurgulayan Şener, buna karşın şimdiden ‘finaldeyiz’ demenin rakibe saygısızlık olacağını söyledi. Ayrıca Şener, finale kalmaları halinde, finalin Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanmasından yana olduğunu da sözlerine ekledi.

Şenol Güneş'in iyi futbol oynayan bir takım yarattığını belirten Sadri Şener, kadro iskeletinin oturduğunu, yeni sezon için takviye çalışmalarına da başladıklarını açıkladı. Şener, oynadığı futbolla henüz beklentileri karşılayamalan Kolombiyalı futbolcu Teofilo Gutierrez'in de gelecek sezon kendisini göstereceğinden emin olduğunu ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...