Şenol Güneş'ten Konya galibiyeti yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçını değerlendirdi ve sakatlıklar konusunda ilginç yorum yaptı: "Sahada olup da verimsiz olmak en büyük sakatlıktır"

Ntvspor 18.09.2017 - 23:05

Şenol Güneş'ten Konya galibiyeti yorumu

Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Bizim için zor bir maçtı. Rakiplerin direncinin, inancının daha da artacağını bekliyoruz. Konyaspor da fizik gücü yüksek bir takım. Biz de büyük bir maç oynadık. Bugün sıcak hava ve nem vardı. Bugünkü havaya karşın iki takım da maçı zorladı. Maçta daha çok skor almaya çalışan takımdık. Daha kontrollü paslar yapmamız gerekiyordu. Oyundan ve skordan memnunum. Saha zezimini de güzeldi. Fubol adına güzel bir ambians vardı. Rakibe uzaktan şut imkanı verdik. Onun dışında iyiydik.

Adriano'nun oyunu bırakmak zorunda kalması ve Oğuzhan'ın sakatlığıyla ilgili de konuşan tecrübeli teknik adam, "Ciddi olarak sakatığımız geçen sezondan bu yana Atınç ve Gökhan Töre'de var. Geçen maçta Adriano fazla zorlamıştı. Ama bu maçta Adriano çıkarken bir şeyi yoktu. Bu maçta da çok zorladı, önemli bir sağlık problemi gözükmüyor. Oğuzhan'ın da düzeleceğini düşünüyorum.

Yorgunluk ve ufak tefek sakatlıklar olacaktır. Sahada olup da verimsiz olmak en büyük sakatlıktır. İkinci yarının son bölümünde top kayıplarını yapmamalıydık. Herkes çok çalışıyor. İstekli, gayretli, yetenikli oyuncular var ve umarım bu oyun devam eder."

Sayfa Yükleniyor...