'Sercan Galatasaray'a daha yakın'

Transferin gözde ismi Sercan Yıldırım için son açıklama menajerinden geldi. Metin Korkmaz, Galatasaray'ın Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye göre daha iyi teklif sunduğunu ve transferin cuma gününe kadar netleşeceğini söyledi.

07.01.2010 - 13:48

'Sercan Galatasaray'a daha yakın'

Bursaspor'un, transfer döneminde adı sıklıkla anılan forvet oyuncusu Sercan Yıldırım'ın menajeri Metin Korkmaz, genç futbolcu için bütün takımlardan teklif geldiğini ama şu anda en ciddi teklifin sahibinin Galatasaray olduğunu bildirdi.

Sercan Yıldırım'ın vefat eden dedesi Tahir Yıldırım'ın cenaze törenine katılan ve bir ara Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile özel görüşen Korkmaz, gazetecilerin Sercan'ın transferiyle ilgili sorularını yanıtladı.

Korkmaz, Sercan'a, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray başta olmak üzere birçok kulüpten teklif geldiğini ama şu anda Galatasaray Kulübü'ne daha yakın olduklarını dile getirdi.

''Sercan'a Beşiktaş'ın Batuhan, Serdar Özkan artı 2 milyon Euro teklifi hala geçerli mi?'' sorusuna ise Korkmaz, ''Evet, geçerli. Birçok teklif var. Bütün takımlardan teklifler var ama şu anda en ciddi teklif Galatasaray'dan. Değerlendiriyoruz. Bu transfer Cuma gününe kadar olursa olur, olmazsa Sercan'ın Bursaspor'da kalmasından yanayız'' yanıtını verdi.

Korkmaz, Galatasaray'ın teklifinin sorulması üzerine, ''Galatasaray, Sercan'a karşılık Aydın Yılmaz artı iki futbolcu teklif etti'' dedi.

Bu arada, Tahir Yıldırım'ın cenazesi Bahar Camisi'nde kılınan namazın ardından Ahmetpaşa Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, Kulüp Müdürü Osman Nuri Biçer ve yeşil-beyazlı camianın önde gelen isimleri de katıldı. Antrenmanda olan futbolcular ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise cenazede yer almadı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...