Serkan'ın önceliği Ankaragücü

Beşiktaş'ın kaleci adayları arasında yer alan Serkan Kırıntılı, kulübü Ankaragücü ile görüşmeden karar vermeyeceğini söyledi.

Haberler - Ntvspor 27.12.2009 - 14:44

Kalecileri Rüştü ve Hakan'ın yaşadığı sakatlıklar üzerine kaleci arayışına başlayan Beşiktaş'a gündeme gelen isimlerden biri Ankaragücülü Serkan Kırıntılı oldu.

Küme düşürülen Ankaraspor'dan Senecky'nin gelmesiyle sarı lacivertli kulüpte forma bulmakta zorlanan serkan, yine de önceliğinin Ankaragücü olduğunu açıkladı.

19 Ocak'ta başkent kulübü ile sözleşmesinin bittiğini hatırlatan milli kaleci, Ankaragücü ile görüşmeden karar vermem dedi.

Serkan:"Türkiye'nin sayılı kulüplerinden biri olan Ankaragücü'nde forma giyiyorum. Burada güzel günlerim geçti. Beşiktaş'ın da son dönemde benimle menajerim aracılığı ile bir teması oldu. Ancak ben ilk olarak Ankaragücü ile görüşeceğim. 5 yıldır oynadığım kulübümün benim üzerindeki emeklerini hızlıca vereceğim bir kararla görmezden gelemem" dedi.

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın diğer adayları ise Denizlispor'un genç file bekçisi Cenk Gönen ve Fenerbahçe alt yapısında yetiştikten sonra bir dönem Beşiktaş forması da giyen Murat Şahin.

Deneyimli kaleci Murat, sezonun ilk yarısında Beşiktaş A2 takımıyla antrenmanlara da çıkmıştı.

Sayfa Yükleniyor...