Sıra Virgin Racing'de

Aylarca devam eden spekülasyonların ardından Virgin'in Formula 1 takımı olan Virgin Racing'deki meraklı bekleyiş sona eriyor. Virgin Racing, gelecek hafta salı günü resmi bir açılış partisiyle basına tanıtılacak ve sır perdesi ortadan kalkacak.

Ntvspor 11.12.2009 - 16:36

Sıra Virgin Racing'de

Yeni sezonda gridde yer alacak 4 yeni takımdan biri olan Virgin Racing'in merakla beklenen tanıtımı salı günü Londra'da gerçekleşecek. Virgin Racing, tanıtım için hazırlattığı davetiyelerde, "En iyi kötü tutulan sır" ifadesini kullanırken takım hakkında sadece iki -büyük- detay biliniyor, Toyota'nın yıldızı Timo Glock takımın pilotlarından biri olacak ve Virgin Racing, Cosworth motorlarını kullanacak. Bu arada salı günü yapılacak tanıtımda, Alman pilot Glock'un merakla beklenen takım arkadaşının da ortaya çıkabileceği ifade ediliyor.

Virgin'in patronu Sir Richard Branson, Formula 1'e olan tutukusunu geçen sezon belli etmiş ve takımlar klasmanında şampiyonluğa ulaşan Brawn GP'nin sponsoru olmuştu. Bu arada salı günü gerçekleşecek olan tanıtımda Virgin Racing'in bütün idari kadrosunun da basının karşısına çıkması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...