NTV

Skrtel için Aziz Yıldırım devrede!

Ntvspor

Spor
skrtel_01OZ6.jpg

Fenerbahçe transferde Martin Skrtel'i bitirmek için harekete geçti. Başkan Aziz Yıldırım transfer görüşmelerini bizzat yürütüyor. Sarı lacivertliler 10 numara transferi içinse ısrarcı değil.

İlişkili Haberler

Fenerbahçe stoper transferini bitirmek üzere. Roman Neustadter'den sonra Sarı lacivertliler Martin Skrtel'i de kadrosuna katmaya yakın. Liverpool ve Skrtel ile görüşmeleri Başkan Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım yönetirken, taraflar anlaşmaya yakın. Sarı lacivertlilerin son pürüzleri de aşarak kısa zaman içinde Slovak stoperi kadrosuna katması bekleniyor.

Sol bek bölgesine de takviye yapmak için çalışan Fenerbahçe transfer listesinde bulunan Jordan Lukaku haricindeki adaylara yöneldi. Belçika milli takımıyla gösterdiği performan beğenilmeyen genç oyuncunun yerine başka adaylara öncelik verilecek.

Hücum hattına yapılacak transfer içinse yönetim ısrarcı davranmıyor. Daha önce Twente'den Hakim Ziyech ve Lyon'dan Mathieu Valbuena ile ilgilenen Sarı lacivertliler bu oyunculardan vazgeçme aşamasına geldi. Yönetim bu bölge transferi için aceleci davranmayacak.

ETİKETLER