Galatasaray Başkanı Özbek Sneijder'le sözleşme tarihini açıkladı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Habertürk televizonunda katıldığı programda Sneijder ile ilgili açıklamalardabulundu. Özbek, Hollandalı yıldız ile anlaşmanın sağlandığını ve haftaya sözleşme imzalanacağını söyledi.

Ntvspor 13.09.2015 - 14:23

Galatasaray Başkanı Özbek Sneijder'le sözleşme tarihini açıkladı

Galatasaray taraftarının uzun zamandır beklediği müjdeyi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek verdi.

Sarı-kırmızılı Kulübün Başkanı Dursun Özbek, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder ile yeni kontrat görüşmelerinde anlaşmanın sağlandığını ve imzaların gelecek hafta atılacağını açıkladı.

Sneijder ile 2 yıl daha sözleşme uzatacaklarını ifade eden Özbek, "Sneijder'in sözleşmesi yenilenecek. Menajeriyle görüşüldü, konular tartışıldı. 2 yıl daha sözleşme uzatma konusunda anlaştık. Sneijder'ın menajeri haftaya İstanbul'a gelecek ve yeni sözleşme imzalanacak. Ufak şeyler var, önemli bir sorun yok. Sneijder'in menajeri ve kendisiyle anlaştık. Önümüzdeki hafta 2 yıllık imza atacağız. Arada sadece ufak maddelerdeki görüşmeler kaldı. Bu da kontrattan çıkış opsiyonunun, 20 milyon Euro'dan 15 milyon Euro'ya çekilmesi gibi. Sözleşme görüşmelerini kardeşim Mehmet Özbek yürütüyor" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...