SON DAKİKA: Göztepe Tamer Tuna ile yollarını ayırdı

SON DAKİKA HABERİ: Süper Lig ekiplerinden Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırdığını açıkladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tuna, " Sayın Başkan Mehmet Sepil’le bu görüşme yapılmamıştır. Bu anlamda etik olmadığını düşünüyorum" dedi.

Haberler - ntv.com.tr 22.05.2018 - 19:56

SON DAKİKA: Göztepe Tamer Tuna ile yollarını ayırdı

Son dakika haberi! Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan ayrılık açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

"Uzun yıllar sonra çıktığımız Süper Lig'deki ilk sezonumuzda Teknik Direktörlük
görevimizi üstlenen ve başarılı bir sezon geçirmemizde çok önemli katkılarda bulunan
Tamer Tuna ile yapmış olduğumuz karşılıklı görüşmeler neticesinde yollarımızı ayırmış
bulunmaktayız.

Tamer Tuna ve ekibine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı
teşekkür eder, bundan sonraki mesleki kariyerinde başarılar dileriz."

TAMER TUNA: GİDİŞİM ETİK OLMADI

Toto Süper Lig’de sezonu 6’ncı sırada bitiren Göztepe’de teknik direktör Tamer Tuna ile yolların ayrılması camiada şok etkisi yaratırken, genç teknik adam önemli mesajlar verdi.

Tuna "Göztepe’de ayrıldığım haberleri doğrudur. 3 ay önce yönetimden gelen teklifi, takımı düşündüğüm ve prensipte düşünce farklılıkları olduğu için sezon sonuna bırakmaya karar vermiştik. Kendisiyle bugün yapacağımız görüşme sonunda durumumla ilgili karar verilecekti. Ancak Sayın Başkan Mehmet Sepil’le bu görüşme yapılmamıştır. Bu anlamda etik olmadığını düşünüyorum. Şahsım ve kariyerim adına öncellikle bu başarıda emeği geçen takım arkadaşlarıma ve Göztepe taraftarına teşekkür ediyor, onlara hakkımı helal ediyorum. Onların kariyerimin çok önemli adımında çok değerli katkıları oldu. Kendi adıma haklı başarıdan dolayı mutluyum ve gururluyum. Vicdanım çok rahat. Beklenti ve hedeflerimizin üstünde bir başarı elde ederek yoluma devam ediyorum. Şu ana kadar hiçbir kulüp ve kulüp başkanı ile Göztepe ile yolları ayırmadan bir görüşme yapmadım. Bundan sonra gelecekle ilgili kararımı gelişme oldukça paylaşacağım. Hoşçakal Göztepe” ifadelerini kullandı.

ÇUKUR'UN ALİÇO'SU RIZA KOCAOĞLU, MUSTAFA CENGİZ'İN CANLI YAYININA GİRERSE...

Sayfa Yükleniyor...