HAFTANIN TAKIMI: ESKİŞEHİRSPOR
İnanın bu hafta haftanın takımını seçmekte zorlandık. Hiçbir takım bu hafta gözle görülür bir performans sergileyemedi. Ama böyle durumlarda akıllara ilk büyüklere puan kaybettiren takımlar gelir. Doğal olarak bu haftanın takımı unvanı Eskişehirspor’a gitti. Galatasaray’ın yıllardır belalısı olan Eskişehirspor az gelip attığı öz gollerle 3 puanı kaptı ve zirve yarışına tat kattı.

HAFTANIN FUTBOLCUSU: KORAY ARSLAN (ESKİŞEHİRSPOR)
Haftanın takımını seçerlen bu hafta ne kadar zorlandıysak haftanın futbolcusu bölümünde de aynı sıkıntıyla karşı karşıya kaldık. Bu hafta üst düzey bir performans sergileyen takım olmadığı gibi aynı şekilde futbolcu da yoktu. Oylar en çok Koray Arslan’a çıktı Eskişehir’den. Galatasaray’a attğı 2 golle takımına üç puanı getiren isim olan Koray haftaya damgasını vuran futbolcuların başında geldi. Tebrikler Koray...HAFTANIN KARA TAHTASI:
Sözün bittiği yer. İşte size iki görüntü. Bunları izleyin yorumu da siz yapın…

EN ÇARPICI FOTOĞRAFLARLA İŞTE OLAYLAR

BURSALI FUTBOLCULARI TAŞIYAN OTOBÜS BÖYLE TAŞLANDI (VİDEO)

HAFTANIN İLK 11’İ:
Özden (Denizlispor)
Naderevic (Eskişehirspor)
Koffi (Denizlispor)
Elyasa (Ankaragücü)
Emre Belözoğlu (Fenerbahçe)
Gabriç (Trabzonspor)
Koray Arslan (Eskişehirspor)
Yekta (Kasımpaşa)
Yiğit (Manisaspor)
Olcan (Gaziantepspor)
İskender Alın (İstanbul BŞB)

GEÇMİŞ OLSUN GÜRAY
Oldum olası izleyememişimdir ayak kırılma pozisyonlarını. Ne zaman duysam hemen başımı çevirir görmemeye çalışırım. Bu hafta futbol sahalarında görmek istemediğimiz anlardan biri yaşandı ve Denizlispor’dan Güray’ın ayağı kırıldı. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletip, bir an önce sahalara erken dönmesini temenni ediyoruz.


HAFTANIN TARAFTARI: ESKİŞEHİRSPOR
Bir yanda Diyarbakır’da atılan taşlar, korku dolu anlar bir yanda ise Eskişehir’de yeri göğü inleten davullar, futbolcuları hırslandıran enstrümanlar, Eskişehir’i yücelten sesler… Büyük takımlara karşı daha istekli maçlara çıkan Es-Es bandosu bu hafta da görev başındalardı. Alkışlarımız her zaman olduğu gibi Eskişehirspor taraftarına… Bunun yanı sıra karşılaşmada çıkan hiç de görmek istemediğimiz ufak tefek olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz...


HAFTANIN İSYANI: YILMAZ VURAL

Dakikalar 90+4. Kayserispor sağ çaprazdan bir serbest vuruş kazanıyor. Yılmaz Vural pozisyonda bir faulün olmadığı yönünde itirazlarına başlıyor. Dördüncü hakem zor engelliyor sahaya girmesini. Adeta içine doğuyor. Kayserispor gelip o pozisyonda golü atarak maçtan 1 puanla ayrılıyor. Yılmaz Vural’ı kenar yönetimler zar zor sakinleştiriyor. Haftanın isyanı Yılmaz Vural’dan geliyor.


HAFTANIN GAZETECİSİ: MEHMET KAYAHAN

Gazetecilik zor iş. Aşksız, meraksız, korkusuz olmaz. Her ne kadar sporu takip etseniz de inanın her an her şey olabilir. İşte örnek. Meslekdaşımız AHT Diyarbakır muhabiri Mehmet Kayahan’ın başına gelenler. Son olarak gözünü kaybetme ihtimali olduğunu duyduğumuz Mehmet Kayahan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

KIZARANLAR: Rajnoch (Ankaragücü) Oğuz Sabankay (İstanbul BŞB)


HAFTANIN KARESİ: ERHAN SEVENLER (ANADOLU AJANSI)
Gol atamadıkça strese giren Fenerbahçe'nin İspanyol forveti Daniel Güiza Antalyaspor karşısında kaçırdığı bir pozisyondan sonra objektiflere böyle yakalanıyor...