Taraftarlar coştu Keita imzaladı

Galatasaray'ın yeni transferi Abdul Kader Keita, Florya Metin Oktay Tesislerinde taraftarların da bulunduğu coşkulu ortamda resmi sözleşmeyi imzaladı.Yönetici Haldun Üstünel "Bir yabancı transferimiz daha olacak" dedi

14.07.2009 - 14:27

Taraftarlar coştu Keita imzaladı

İSTANBUL - Galatasaray'ın Lyon'dan transfer ettiği Abdul Kader Keita, taraftarların büyük sevgi gösterileri eşliğinde Florya Metin Oktay tesislerinde resmi sözleşmeye imza attı.

Yönetici Haldun Üstünel imza töreninde yaptığı konuşmada "Keita'yı 3-4 senedir takip ediyorum, kendisinin yeteneğine ve Galatasaray'a büyük faydasının olacağına inanıyorum" dedi.

ÜSTÜNEL: EN AZ BİR YABANCI TRANSFERİ YAPACAĞIZ
Haldun Üstünel "Hocamızla çalışmalarımız devam ediyor. En azından bir futbolcu daha transfer edeceğiz. Transferimiz kesinlikle yabancı olacak" dedi

İmza törenine katılan ve Keita'ya formasını veren sarı-kırmızlıların eski futbolcularından Yılmaz Gökdel de Keita'nın Galatasaray'da başarılı işlere imza atacağını söyledi.

Konuşmasına Selamınaleyküm diye başlayan Keita "Buraya gelmem de taraftarın büyük katkısı oldu. Ben Galatasaray'da özel hayatımla değil futbolumla gündemde olacağım. Galatasaray'da oynamak gurur kaynağı ama ülkemde de çok konuşlacağım. Çünkü Türkiye'de Fildişi Sahilinden gelip oynayacak tek futbolcu olacağım. Galatasaray büyük bir kulüp, belki Lyon'dan bile büyük. Rijkaard iyi bir antrenör onunla çalışmak heyecan verici. Galatasaraylı oyuncular hocamızdan çok şeyler öğrenecek. Kanatta daha iyi oynuyorum ama gerekirse forvet pozisyonunda da oynayabilirim. Performansımla taraftara yaklaşmam lazım" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...