Teker teker evlere

Şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe'de futbolcular tesislerden polis eşliğinde ayrılarak teker teker evlerine bırakıldılar.

Haberler - Ntvspor 17.05.2010 - 00:26

Trabzonspor ile 1-1 berabere kalarak son maçta şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe'de taraftarın tepkisi yönetimi korkuttu. Futbolculara tepki gösteren taraftarın tepkisinden çekinen Fenerbahçe yönetimi güvenlik güçlerinden destek istedi.

Stattan polis güvenliği altında ayrılan Fenerbahçeli futbolcular tesislerden sonra yine polisler tarafından teker teker evlerine bırakılıyorlar.

DAUM SİVİL POLİS ARACIYLA AYRILDI
Turkcell Süper Lig'de sahasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalarak, şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum stattan sivil polis aracıyla ayrıldı. Fenerbahçeli taraftarların tepkisi nedeniyle basın toplantısı bile yapmayan Alman teknik adam, maçın bitiminden 2,5 saat sonra eşi ve oğlu ile beraber sivil plakalı bir polis aracıyla Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı terk edebildi. Teknik direktör Daum'a bindirildiği araca kadar Fenerbahçe Kulübü  Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç'un eşlik etmesi dikkati çekti.Diğer yandan, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemleri de yine kendileri için tahsis edilen polis aracıyla stattan ayrıldılar. Karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım'ın sekerek yürüdüğü görüldü.