Terim: Old Trafford'da görmüyorlar

Fatih Terim, Galatasary'ın Manchester United'e 1-0 mağlup olduğu karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, maçın hakemine yüklendi: "Penaltıyı verse iyi olurdu. Alman hakem Old Trafford'da görmüyor herhalde."

20.09.2012 - 03:29

Terim: Old Trafford'da görmüyorlar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sahada 5 tane hakemin pozisyonların daha iyi görülmesi için bulunduğunu belirterek, ''Bu seviyede 'görmedi' diye bir şey olmaması lazım. Old Trafford'da görmüyor herhalde'' dedi.


Terim, 1-0 kaybettikleri Manchester United maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, hakemin penaltıyı vermesinin kendilerine önemli bir avantaj sağlayacağını, ancak bunun olmadığını söyledi.

Terim, Umut'un 3. dakikada ceza alanında yerde kalmasıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, ''Hakem penaltıyı verse iyi olurdu. Bu seviyede 'görmedi' diye bir şey olmaması lazım. Old Trafford'da görmüyor herhalde. Manchester olunca görmüyor Alman hakem. Burada beş tane hakem bunun için var. Manchester United karşısında öne geçmek başka bir şey, geriye düşmek başka bir psikoloji'' diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi'ne genel olarak heyecanlı başladıklarını ifade eden Terim, ''Devler Ligi''nin seviyesinin kolay olmadığını kaydetti.

İlk defa Şampiyonlar Ligi'nde oynayan futbolcuları için bu maçın zor geçtiğini dile getiren Terim, erken gol yediklerini, ancak ilk yarının sonuna doğru tamamen hakimiyeti ellerine aldıklarını kaydetti.

Terim, istatistiklerin Galatasaray'ın üstün olduğunu gösterdiğini belirterek, ''Bu da sevindirici. Old Trafford'a gelip de iki forvetle oynayan başka takım olduğunu sanmıyorum. Cesurca mücadele ettiler. Amacımız her zaman söylediğimiz gibi bir üst tura çıkabilmek'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...