Terim taburcu oldu

Bordum'da teknesinde geçirdiği kazanın ardından sağ el orta parmağından ameliyat olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneden taburcu oldu.

27.05.2009 - 12:21

Terim taburcu oldu

İSTANBUL - 18 Mayıs'ta Acıbadem Hastanesi'nde geçirdiği ameliyatla sağ el orta parmağının kopan parçası yerine dikilen teknik direktör Fatih Terim, ameliyat sonrası 9 gündür tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Hastaneden eşi Fulya Terim'le birlikte çıkan tecrübeli teknik adamı ameliyatını gerçekleştiren Doç. Dr. Ufuk Nalbantoğlu uğurladı.

Sağ kolu askıda olan Terim, gazetecelerin sorularına, "Doktorumuz açıklama yapacak. Biz de hafta sonu bol bol konuşuruz" yanıtını verdi.

Acıbadem Sağlık Grubu'ndan yapılan basın açıklamasında ise, "Ameliyat sonrası süreç, 10 gün süre ile hastanede yoğun tedavi ve takip altında, herhangi bir komplikasyon gelişmeden geçirilmiştir. Bütün mevcut risk faktörlerine rağmen, sayın Fatih Terim'in iyileşmeye olan inancı ve ameliyat sonrası bakım sürecine kendisi ve ailesinin tam ve tartışmasız katkısı sayesinde dikilen parça yaşatılmış ve tedavi başarı ile sonuçlanmıştır" denildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...