THY basketbola da el attı

Barcelona, Manchester United gibi kulüplere sponsor olan Türk Hava Yolları basketbola da el attı ve Yunanistan'ın Maroussi takımına sponsor oldu.

18.02.2010 - 18:17

THY basketbola da el attı

Türk Hava Yolları (THY), Yunanistan'ın en başarılı basketbol kulüplerinden Maroussi'ye sponsor oldu.THY Basın Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Barcelona ve Manchester United takımlarının ardından, Yunanistan'ın basketbolda en başarılı kulüplerinden biri olan Maroussi ile bir buçuk yıllık ana sponsorluk anlaşması imzaladı.

Buna göre, Maroussi'nin hem Yunanistan A1 liginde, hem de Avrupa Ligi'ndeki tüm maçlarında giyeceği forma ve eşofmanlarında, ayrıca saha içindeki led panolarda, resmi basın açıklamalarında, web sitesinde ve röportaj panolarında THY logosu yer alacak. Maroussi'nin kendi sahasının zeminindeki her iki serbest atış bölgesinde de THY logosu bulunacak. Maroussi takımı, Yunanistan liginde lider Panathinaikos'un 3 puan gerisinde 3. durumda; Avrupa Ligi'nde de top 16'da, (E) grubunda Barcelona'nın ardından 2. durumda bulunuyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...