Toraman'dan fedakarlık

Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu İbrahim Toraman, sakatlığı nedeniyle oynayıp oynayamayacağı yolundaki soru işaretlerini, "Ağrılarım var, ancak sahada olacağım" diyerek kaldırdı.

16.04.2010 - 15:32

Toraman'dan fedakarlık

Fenerbahçe ile 18 Nisan Pazar günü deplasmanda şampiyonluk yarışında önemli bir derbi maç yapacak olan Beşiktaş'ta, futbolculardan İbrahim Toraman ve Yusuf Şimşek iddialı açıklamalar yaptı.


Sakatlığı düzelen ve bugün ilk kez takımla çalışan İbrahim Toraman, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, durumunun iyi olduğunu belirterek, ''Biraz ağırlarım var, ama bugün takımla idmana katıldım. Şu anda iyiyim. Hocamız görev verirse elimden geleni yapacağım'' dedi.

Derbinin iki takım için de zor olacağını vurgulayan İbrahim, ''Sakatlığı olan arkadaşlarımız var, ama genç bir kadroya sahibiz. Görev alan arkadaşlar ellerinden gelenin en iyisini yapıp, takıma faydalı olacaktır. Ben de nerede görev verilirse hakkını verdiğimi düşünüyorum. Gönlümüzden geçen kazanmak. Kazanmak için oraya gideceğiz. İnşallah iyi bir sonuçla döneriz'' diye konuştu.

İbrahim Toraman, Fenerbahçeli Alex ile ilgili bir soru üzerine ise ''Alex, etkili ve her an oyunu etkileyecek bir oyuncu. Bunun farkındayız, ancak özel önlem alınacağını tahmin etmiyorum. Fakat tabii ki herkes tarafından dikkat edilecek bir oyuncu'' değerlendirmesini yaptı.

YUSUF: YENEBİLECEK GÜÇTEYİZ
Yusuf Şimşek ise derbi maçta en iyi şekilde mücadele edip, Kadıköy'den galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.

Derbi maçta herkesten çok şeyler beklendiğini belirten Yusuf, ''En iyimizden en kötümüze, bu sezon fazla bir şey yapmayan arkadaşlarımız dahil herkesten bir şeyler bekleniyor'' dedi.

Yusuf, bu sezon başında çok iyi olduğunu düşünmediğini ifade ederek, ''Bu maç bizim için çok önemli. Ligdeki en önemli maç, Fenerbahçe maçı. Onları yenebilecek güçteyiz. Deplasmanda olması çok önemli değil. Çıkıp aslanlar gibi savaşıp, oradan galibiyetle dönmek istiyoruz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...