Tuncay Şanlı Twitter'dan duyurdu

Tuncay Şanlı Alman ekibi Wolfsburg'da sağlık kontrolünden geçti, milli yıldız resmi internet sitesi ve Twitter adresinden transferi duyurdu. Stoke City taraftarları ise Twitter'dan Tuncay'a "Bırakma" mesajları yolluyor.

Ntvspor 31.01.2011 - 12:08

Tuncay Şanlı Twitter'dan duyurdu

İngiltere Premier Lig'de Stoke City forması giyen milli futbolcu Tuncay Şanlı, Bundesliga takımlarından Wolfsburg'a transfer olmak üzere.

Sky Sports'un haberine göre Tuncay Şanlı şu anda Wolfsburg'da sağlık kontrölünden geçiyor ve işlemleri tamamlandıktan sonra Alman ekibiyle sözleşme imzalayacak.

Resmi internet sitesi ve twitter hesabında açıklama yapan milli futbolcu, Almanya'da olduğunu belirterek, ''Bundesliga takımlarından Wolfsburg ile görüşmelerimiz ve sağlık kontrollerim devam ediyor'' dedi.

İngiliz basınında daha önce çıkan haberlerde ise, Wolfsburg'un Tuncay için 4 milyon Euro teklif ettiği ve Stoke City'nin bu teklifi kabul ettiği yazılmıştı.

Stoke City'de düzenli forma şansı bulamayan Tuncay, bu sezon 14 maçta oynadı ve 1 gol attı.

Stoke City'de forma giyen ve zaman zaman Premier Lig ekibinde yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelen Tuncay Şanlı'nın, Wolfsburg yolunda olmasının ortaya çıkmasının ardından Twitter'da Tuncay gündemi oluştu.

Stoke City taraftarları, Tuncay Şanlı'nın hesabı olan @tuncaysanli17'ye yolladıkları mesajlarda, "Tuncay bizi bırakma", "Almanya'da başarılar", "Sen çok iyi bir profesyonelsin seni kaybettiğimiz için çok üzgünüz", "Pulis seni kaybederek büyük bir hata yaptı" gibi mesajlar yer aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...