Türkiye-Avusturya NTV ve HD-en'de

A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2012 elemelerinde 29 Mart Salı günü oynayacağı Avusturya maçı NTV ve HD-en'den canlı olarak yayınlanacak.

24.03.2011 - 17:51

Türkiye-Avusturya NTV ve HD-en'de

A Milli Futbol Takımı'mızın Euro 2012 grup elemelerindeki hayati karşılaşması 29 Mart Salı akşamı 20:30'da NTV ve yüksek çözünürlülük kalitesiyle D-Smart HD 116. kanalda yayın yapan HD-en'den canlı yayınlanacak... Karşılaşmayı NTV'nin deneyimli isimlerinden Ercan Taner anlatacak ve Rıdvan Dilmen de yorumlayacak.

MİLLİ MAÇ ÖZEL
Milli maç ile ilgili her şey gün boyu özel yayınlarla NTV Spor ve NTV'de olacak. Türkiye-Avusturya maçı öncesi Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda biraraya gelecek NTV Spor yorumcuları "Milli Maç Özel" programında karşılaşmanın önemi, neler yapabileceğimiz, nasıl oynanması gerektiği, takımın son durumunu değerlendirecek, stattaki atmosfer yansıtılacak ve milli maç coşkusu doyasıya ekrana gelecek. "Milli Maç Özel", maçın ardından da devam ederken, karşılaşmanın sonucu, oyuncularımızın performansı ve gruptaki şansımız konuşulacak.

BU MAÇIN TELAFİSİ YOK!
A Milli Takım, A Grubu'ndaki 5. maçında Avusturya ile oynayacak. Rakip Türkiye'nin 6 puanla 3. olduğu grupta Avusturya, 1 maç eksiği ile 7 puanla 2. durumda. İlk iki maçını kazandıktan sonra son iki maçını kaybeden Türkiye, ikincilik hedefine ulaşabilmek için Avusturya'yı yenmek zorunda. Milli takımımız, yenilenen kadrosu ile seyirci desteğini de arkasına alarak Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan galibiyet çıkarmaya çalışacak.

Türkiye, ikinci yarı maçlarına ise 3 Haziran'da grubun bir başka iddialı takımı Belçika karşılaşması ile başlayacak ve bu karşılaşma da NTV'de ekrana gelecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...