UEFA'da haber oldu

Süper Amatör Küme takımı 51 Niğdespor'un, Milli Takım ve Galatasaray'ın eski kalecilerinden Hayrettin Demirbaş'ı transfer etmesi, UEFA'nın internet sitesine haber konusu oldu.

10.02.2010 - 17:23

UEFA'da haber oldu

Hayrettin Demirbaş'ın transfer haberinin UEFA internet sitesinde yer aldığı, 51 Niğdespor'un internet sitesinden duyuruldu.

Kulüp Başkanı İdris Turgut, Hayrettin Demirbaş için "Kaleci Hayrettin 80 kez Milli Takım kalesini korudu. Galatasaray'ın Avrupa'da yarı final oynadığı dönemlerde kaleyi koruyan dünya çapında bir kalecimiz" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli kalecinin, takımlarının 3. Lig'e yükselmesi için ter dökeceğini belirten Turgut, "Antalya'da yaptığımız kamp, medyanın yoğun ilgisine neden oldu. Ulusal gazeteler ve televizyonlar, transferlerimizi günlerce gündemde tuttu. Niğde ismi, UEFA'nın internet sitesinde dünya takımlarının haberlerinin içerisine girmiştir. Bu gelişme, Niğde'nin sadece Türkiye'de değil, dünyada da adının duyurulması açısından son derece önemli olmuştur" dedi.

Turgut, Hayrettin ve yeni transferlerin takımın başarısına ivme kazandıracağına inandığını dile getirerek, 3. Lig'e terfi maçları için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...