Üstünel: 4 milyon euroyu açıklasın

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, devre arasında yaptıkları transferleri eleştiren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yanıt verdi.

09.02.2010 - 17:34

Üstünel: 4 milyon euroyu açıklasın

Haldun Üstünel, Galatasaray aleyhinde açıklama yapan başkanlar kervanına Antalya ve Kayseri'den sonra Fenerbahçe Kulübü Başkanı'nın da katıldığını belirterek, "Aziz Yıldırım'a eşlik eden medyadaki yandaşlarının, hezeyanla yüklü yazı ve konuşmaları aslında Galatasaray'ın ne kadar doğru yolda olduğunun göstergesidir. Galatasaray olarak rakiplerimizin icraatlarına hep saygılı olduk" şeklinde konuştu.

"Açıkçası biz bu duruşu sergilerken, rakiplerimizden de aynı saygıyı bekliyoruz" diyen Üstünel, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Transferde kimin yanlış yapıp yapmadığı sezon sonunda belli olacak. Biz şampiyonluk kupasını 18. kez havaya kaldıracağımıza inanıyoruz. Kendisini dünya kulübü olarak görüp, transfer yapmadıklarını söyleyenler ara transferde 4 milyon euro harcadıklarını nasıl açıklayabilirler."

Üstünel, Aziz Yıldırım'a sakatlıklar konusunda çağrıda bulunarak, "Gerçek bir dünya markası olan Galatasaray'ın ezeli rakibinin başkanı, marka değerini yükseltmek isteyen Kulüpler Birliğini temsil ederken, bizim icraatlarımızla ilgili yorum yapması hiç de şık durmamaktadır. Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'dan bizim transferlerimizle ilgili yorum yapmasını değil, sahada iki sezondur kasti tekmelerle sakatlanan oyuncularımız için çözüm bulmasını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...