Üstünel: Zirve yürüyüşüne başlamak istiyoruz

Galatasaray Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, çıkışa geçeceklerine inandığını söyledi. üstünel, devre arasında takıma takviyeler yapılabileceğinin sinyalini verdi.

11.12.2009 - 01:53

Antalyaspor maçı öncesinde havalimanında basın mensuplarına açıklamarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, Antalyaspor maçının önemine dikkat çekti.

Üstünel: Zirve yürüyüşümüze Antalya ile başlamak istiyoruz. Çok zor bir karşılaşma olacağını biliyoruz ama takım olarak kenetlendik, 3 puan için gidiyoruz. Güzel bir karşılaşma olacak.

Son günlerde hakem hataları ile ilgili yaşanan gelişmelere değinen Üstünel, federasyona güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Üstünel: Bizim federasyona sezon başında yaptığımız yaklaşım aynı şekilde devam ediyor. Sezon sonuna kadar aynı şekilde güvencemiz devam edecek. Tabii ki hatalar yaşanıyor. Hataların en önemli olan kısmı minimalize edilmesi, bizim için en önemli olan husus bu.

Üstünel, transfer çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Üstünel: Adnan Sezgin Bey şu anda yurt dışında. Kendisiyle bir rotasyon uyguluyoruz. İki günlük bir dinlenme sürecinde. Kendisi de aramızda olacak. Çalışmalar devam ediyor. Bu maç sonrasında hocamızla bir toplantı yapacağız gerekli mevkilerle ilgili. Karar doğrultusunda da çalışmalara devam edip çalışmaları sonlandıracağız

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...