'Valencia Villa için fiyat artırdı'

İspanyol basını, Real Madrid'in David Villa'yı transfer etmek için kulübü Valencia ile yaptığı görüşmelerin bonservis bedelinin artmasından dolayı yarıda kesildiğini iddia etti.

Anadolu Ajansı 19.06.2009 - 17:05

'Valencia Villa için fiyat artırdı'

İSTANBUL - İspanyol basınında yer alan haberlerde, Real Madrid'in Villa için Valencia'ya 42 milyon Euro önerdiği, ilk başta bunu kabul etmiş gibi görülen Valencia'nın ise daha sonra 50 milyon Euro istediği ve sonuçta Real Madrid'in görüşmeleri yarıda kestiği belirtildi.

Villa'nın menajeri Jose Luis Tamargo'nun, her şeye rağmen iki kulüp arasında arabulucu olup Valencia'yı ikna etmeye çalıştığı söyleniyor.

Bu arada, transfer olması halinde sadece Real Madrid'e gitmek istediği belirtilen Villa'ya Chelsea ve Manchester United gibi İngiliz kulüplerinden gelen tekliflerin de olduğu kaydedildi.

Valencia taraftarları da İspanyol futbolcunun ayrılması halinde Real Madrid'e değil bir İngiliz kulübüne gitmesini tercih ettiklerini ifade ediyorlar.

İspanyol basını, Real Madrid'in Villa'nın yerine Atletico Madrid'den Diego Forlan veya Olympique Lyon'dan Karim Benzema'yı da düşündüğünü öne sürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...