Vincent Aboubakar Olympiakos maçındaki kırmızı kart için özür diledi

Beşiktaş'ın Olimpiakos'u 4-1 yendiği maçın ilk golünü atmasına karşın, 39. dakikada kırmızı kartla oyun dışı kalan Vincent Aboubakar özür diledi, takımdaki geleceğiyle ilgili ipuçları verdi.

Ntvspor 17.03.2017 - 12:50

Vincent Aboubakar Olympiakos maçındaki kırmızı kart için özür diledi

Kırmızı kart gördüğü için maçtan sonra özür dileyen Vincent Aboubakar, "Şanlı Beşiktaş taraftarı. Öncelikle takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün gol atmış olsam da, takımımı ve sizi yalnız bıraktım. Üzdüm. O hareketi yapmamam gerekirdi. Ve yanlış bir hata yaptım. Bana kızgın olsanızda bu kulübün ne kadar büyük, o armanın ne kadar ağır olduğunu biliyorum. Bu hatamı düzeltmek için her zaman anlımın son terine kadar çalışacağım. Turu atladığımızdan dolayı çok mutluyum. Bir kez daha özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Kamerunlu golcü bugün ise "Bu takımla kupalar kazanacağım" sözleriyle gelecekle ilgili ipuçları verdi. Bu yola girdim artık dönüş yok" diyen Aboubakar, "Çalışacağım, hem de çok. Bu kulübe kupalar getirmek için elimden geleni yapacağım. Beşiktaş taraftarı inanın, yaptığım hatayı telafi edeceğim" sözleriyle takımda kalmak istediğini dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...