Volkan Demirel: Hayretler içindeyim

Fenerbahçeli Volkan Demirel, PFDK'ya sevk edilmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Hayretler içindeyim. Taraftara edep yerlerimi gösterdiğim doğru değil. Ben milli maçlara da kasık ağrısıyla çıktım. Bunu Milli Takım doktorları da biliyor” diye konuştu.

Ntvspor 14.04.2009 - 16:05

Volkan Demirel: Hayretler içindeyim

İSTANBUL - Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan maçta çıkan olaylar nedeniyle TTF tarafından tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Volkan Demirel, kendisinin hiçbir olayın ve tahrikin içinde yer almadığını, PFDK'ya sevk edilmesine de bir anlam veremediğini söyledi.

TFF tarafından yapılan duyuru sonrası Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamalar yapan Volkan, "Hayretler içindeyim. Neden ceza kuruluna sevk edildiğimi tam olarak anlayabilmiş değilim. Ben Pazar günkü maçta hiçbir olayın içinde olmadım, bir kışkırtıcı harekette de bulunmadım. Bu nedenle şaşkınım" dedi.

Volkan Demirel, basında yer alan ve altında Galatasaray seyircisine edep yerlerini işaret ettiği şeklinde yorumlar yazılan ve söylenen görüntülerle ilgili olarak ise, "Sanırım ceza kuruluna sevk edilmeme sebep olan da bu görüntüler. Ancak ben hiçbir zaman rakip takım seyircisini tahrik etmedim. Böyle bir düşünce içinde hiçbir zaman olmadım. Kasığımdan sakatlandığımı ve aylardır o bölgeden ağrı çektiğimi herkes biliyor. Tüm o olaylar yaşanırken benim bu şekilde bir tahrik yaptığım nasıl düşünülebilir. Eğer bu görüntüler nedeniyle ceza kuruluna sevk edildiysem, bu hem bana, hem de takımıma büyük bir haksızlık. Ben, milli maçlara da kasık ağrısıyla çıktım. Bunu Milli Takım doktorları da biliyor. Elimde MR'larım var. Hala o bölgeden aynı acıları yaşıyorum" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...